Сьогодні, 27 червня, в управлінні Південної залізниці у Харкові відбулися урочистості з нагоди 22-ї річниці ухвалення Конституції України. Напередодні державного свята найкращих працівників магістралі нагороджено відзнаками різних рівнів.

До нагород – урядових, галузевих і дорожніх – представлено найкращих працівників регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»: керівників підрозділів, електромеханіків, машиністів, слюсарів, бригадирів, шляхових майстрів та ін.

Вітаючи колег зі святом, директор філії Микола Уманець зауважив: «Зараз Україна гідно проходить чи не найважче випробування за весь час своєї незалежності – випробування на єдність і територіальну цілісність. Зміцнення суверенної державності, досягнення суспільної злагоди та соціально-політичної стабільності нерозривно пов’язані з конституційним правом українського народу визначати свою долю і приймати важливі рішення. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги й сил у всіх добрих справах».