З нагоди професійного свята на Одеській магістралі нагородили 110 залізничників

04 листопада 2019, 08:57

У регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулися урочистості, присвячені професійному святу — Дню залізничника! Під час заходу 110 найкращих працівників регіональної філії були відзначені нагородами від керівництва АТ «Укрзалізниця», регіональної філії «Одеська залізниця» та Одеської обласної ради.

У своєму зверненні до присутніх директор регіональної філії «Одеська залізниця» Сергій Нікулін подякував за високий професіоналізм та вірність обраній професії кожному залізничнику та ветерану галузі за особистий внесок у розвиток магістралі.

«Я радий, що Одеська магістраль — це згуртований дружній колектив, який самовіддано трудиться на благо нашої Батьківщини. Можу впевнено сказати, що кожен із наших співробітників усвідомлює ту високу відповідальність, яка лежить на ньому. Зі свого боку ми, як керівництво, розуміємо свою відповідальність за важливі питання щодо соціального забезпечення кожного робітника. Бажаю вам із радістю кожного дня поспішати на роботу і з не меншою радістю повертатися у свої домівки», — зазначив очільник філії.

Свої теплі привітання із професійним святом залізничникам цього дня висловив також голова дорожнього комітету профспілки Ігор Соловйов.

Відзначили роботу працівників регіональної філії місцеві органи влади. П’ятьом залізничникам вручили Почесні грамоти Одеської обласної ради.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?