З Одеської залізниці відправили експериментальний контейнерний поїзд до Роттердама

06 лютого 2020, 17:12

Поїзд складом у 40 контейнерів днями подолав прямий експериментальний маршрут зі станції Нікель-Побузький регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» до станції CTT Rotterdam за дев’ять діб.

Поїзд було відправлено 23 січня 2020 р. о 22:00. До станції призначення він прибув 2 лютого 2020 р. о 12:00. Відправник — транспортна компанія «Глобал Оушен Лінк». Залізничними операторами виступили АТ «Укрзалізниця», PKP Cargo та PCC Intermodal.

За словами заступника директора регіональної філії «Одеська залізниця» з логістики та роботи з поромами Івана Ємця, унікальність цього  відправлення полягає в тому, що перевезення було здійснене за новим маршрутом через прикордонний перехід Мостиська ІІ/Медика безпосередньо до станції Роттердам.

Час транзиту територією України становив одну добу, а загальний час руху— трохи більше дев’яти діб. Залізничники впевнені, що за сприятливих умов реально виконати таке перевезення в термін п’ять—сім діб. До прикладу, перевезення морем в цьому напрямку може займати від 20 до 30 діб.

«Завдяки підтримці АТ «Укрзалізниця» ми зможемо сформувати надійний логістичний продукт, здатний скласти конкуренцію автомобільним перевезенням у цьому напрямку», — підкреслив комерційний директор транспортної компанії «ГОЛ» Едуард Герасименко.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?