З початку року на станції Володимир-Волинський навантажили понад 800 вагонів зерна

05 травня 2020, 16:47

Щомісяця зростає кількість наповнених зерновозів, які прямують від станції Володимир-Волинський Рівненської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Львівська залізниця» у порти Одещини.

Як уточнили кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», від початку року на станції Володимир-Волинський навантажили понад 800 вагонів зерна, а також сім вагонів меблів. Це дещо менше, ніж за аналогічний період торік, але якщо врахувати, що цього року станція працює з вантажовідправниками в умовах карантину, то загалом можна говорити про позитивну динаміку.

Оптимізму додають і показники розвантажених вагонів. Від початку року у Володимирі-Волинському розвантажили 114 піввагонів міндобрив, 50 зерновозів шроту і 29 цистерн дизпального. За аналогічний період торік ці показники становили відповідно 59, 31 і 23.

Як і в минулі роки, зерно залишається основним вантажем станції Володимир-Волинський Рівненської дирекції залізничних перевезень. І хоча пік його відвантаження тут припадає на другу половину року, у перші чотири місяці 2020-го роботи теж чимало.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?