З початку року водії автівок скоїли 19 ДТП на переїздах та коліях Укрзалізниці

08 травня 2020, 14:26

Порушення водіями автотранспорту правил перетину залізничних колій спричинило 19 випадків ДТП у січні—квітні 2020 р. Зокрема, 17 випадків на переїздах і два — на коліях поза переїздами. Внаслідок ДТП загинуло п’ять осіб і 18 травмовано. Порівняно з аналогічним періодом 2019 р. кількість ДТП зменшилася на сім випадків, кількість загиблих — на одну особу, а кількість травмованих збільшилася на сім осіб.

Так, смертельне ДТП трапилося 30 квітня о 15:45 на регульованому переїзді перегону Кам’янське—Балівка (Дніпропетровська область). Водій легкового автомобіля Hyundai виїхав на переїзд, незважаючи на світлову і звукову сигналізації, та спровокував зіткнення з вантажним поїздом. Локомотивна бригада, помітивши машину, подала звукові сигнали і застосувала екстрене гальмування, проте відстані не вистачило б для повної зупинки поїзда. Внаслідок транспортної події, на превеликий жаль, загинули водій і пасажирка.

Локомотивна бригада не постраждала, сходження рухомого складу немає.

Укрзалізниця закликає автомобілістів неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Їх порушення небезпечно для здоров'я і життя, створює загрозу для пасажирів залізничного транспорту і локомотивних бригад.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?