З серпня Укрзалізниця відновлює соціальні виплати працівникам, — Іван Юрик

31 липня 2020, 10:21

З 1 серпня 2020 р. Укрзалізниця відновлює всі соціальні виплати, передбачені галузевою угодою та колективним договором і які до цього були відтерміновані в часі у зв’язку з кризою, спричиненою пандемією COVID-19. Також буде скасовано чотириденний робочий тиждень для працівників, яким залишилося до виходу на пенсію три та менше років, батьків-одинаків, які виховують неповнолітніх дітей. Про це повідомив в. о. голови правління компанії Іван Юрик.

«Укрзалізниця — одна з перших державних компаній в Україні, що починає виходити з кризи, спричиненої пандемією коронавірусу. Завдяки впровадженню антикризового плану, поступовому збільшенню обсягів перевезень вантажів, відновленню пасажирських перевезень ми отримали змогу скасувати низку обмежень щодо соціальних виплат для працівників компанії. Для нас залізничники — головна цінність, і ми маємо зберегти наш кадровий потенціал. Це наш пріоритет», — наголосив Іван Юрик.

Так, наприклад, працівники, які писатимуть заяву на відпустку, у серпні будуть отримувати допомогу на оздоровлення без відтермінування в часі. Інші соціальні виплати теж здійснюватимуться без відстрочки.

Також Укрзалізниця відновлює раніше відтерміновані соціальні виплати працівникам. Вони здійснюватимуться в декілька етапів та мають бути повністю виплачені до кінця цього року.

Як повідомлялося раніше, незважаючи на карантинні заходи в країні, Укрзалізниці як соціально відповідальній державній компанії вдалося зберегти кадровий потенціал та не здійснювати скорочень персоналу. Більше того, працівники, які були виведені в простій, отримують 100 % посадового окладу.

Нагадаємо, що 18 березня 2020 р. у зв’язку із запровадженням карантинних заходів було відтерміновано окремі соціальні виплати працівникам.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?