За 2018 рік майже 3,3 тис. одеських залізничників підвищили кваліфікацію

12 квітня 2019, 11:26

Праця залізничників складна та відповідальна, тому вимагає постійного вдосконалення знань працівників шляхом підвищення кваліфікації або відповідної підготовки чи перепідготовки.

За інформацією служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Одеська залізниця», у 2018 р. підвищили кваліфікацію 3 тис. 284 робітники, а підготовку та перепідготовку пройшли ще 1 тис. 340 осіб. З відривом від виробництва підвищили кваліфікацію 355 робітників (на 32 більше плану). На виробничо-технічних курсах підвищив кваліфікацію 1 тис. 571 робітник, на курсах цільового призначення — 1 тис. 274, а ще 439 — на професійних курсах.

На очній формі навчання підвищили кваліфікацію 565 працівників, а дистанційно — 147, серед них у вищих навчальних закладах І—ІІ рівнів акредитації підвищили кваліфікацію 159 керівників та ще 553 — у вишах ІІІ—ІV рівнів акредитації.

При плані 494 працівники підготовку пройшли 764; перепідготовку — 576 залізничників (на 93 більше плану). За курсовою формою підготовлено 500 робітників.

Підготовка та перепідготовка робітничих кадрів проходила в Одеському, Дніпровському та Марганецькому центрах професійного розвитку персоналу, Харківському центрі професійної освіти та у філії «ЦПРП» АТ «Укрзалізниця» (в минулому Золотоніська технічна школа).

Наразі 20 слюсарів з ремонту рухомого складу проходять навчання з елементами дуальної форми навчання в Знам’янському професійному ліцеї. У червні цього року вони стануть випускниками.

У 2018 р. 1 тис. робітників та 299 керівників та фахівців пройшли навчання з питань перевезення небезпечних вантажів. Навчання проходило на базі Одеського центру професійного розвитку персоналу (ОЦПРП) або із залученням викладачів до виробничих підрозділів. Навчання для керівників та фахівців філії проводили викладачі з Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна та науково-технічного транспортного підприємства «РАЙДО» (є лідером з питань стандартизації на залізничному транспорті та спеціального навчання працівників суб’єктів перевезення небезпечних вантажів).

За період 2018 р.—першого кварталу 2019-го вже 117 робітників пройшли курси цільового призначення з вивчення особливостей конструкції та експлуатації тепловоза ТЕ33А на базі ОЦПРП. Машиністи-інструктори локомотивних бригад, машиністи тепловоза та помічники машиніста тепловоза направлялися з локомотивних депо Одеса-Сортувальна, ім. Т. Шевченка та Миколаїв.

На 2019 р. заплановано підвищити кваліфікацію 1 тис. 163 фахівців та керівників філії.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?