За 5 місяців 2019 року Південній залізниці компенсовано 11,8 % збитків за перевезення пільговиків у приміському сполученні

20 червня 2019, 12:47

Упродовж січня—травня 2019 р. регіональною філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 4 млн 298 тис. пасажирів пільгових категорій на суму 33 млн 481 тис. грн, ці кошти повинні відшкодовуватися місцевими органами виконавчої влади, Сума отриманої у 2019 р. компенсації становить 3 млн 951 тис. грн (у тому числі 309 тис. грн — погашення заборгованості з компенсації минулого року), або 11,8 % від суми наданих за п’ять місяців послуг.

Найповніше із семи областей України, на території яких Південна залізниця забезпечує транспортне обслуговування, відшкодовуються збитки в Донецькій (62 %), Луганській (42 %), Чернігівській (26 %) та Кіровоградській (24 %).

Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснює пільгове перевезення громадян відповідно до чинного законодавства. Компенсація за пільгове перевезення повинна забезпечуватися за рахунок місцевих бюджетів. Свої соціальні зобов’язання залізничники виконують безвідмовно і в повному обсязі. Недоотримання компенсації збитків з боку органів місцевої влади створює суттєві перешкоди для придбання запасних частин у необхідному обсязі та робить неможливими модернізацію й ремонт рухомого складу.

Південна залізниця вкотре закликає органи місцевої влади областей, у межах яких здійснює свою діяльність, віднайти можливість компенсувати збитки за пільгові перевезення громадян і не змушувати Південну залізницю скорочувати розміри руху приміських поїздів.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?