За 6 років у розвиток Білоруської залізниці було інвестовано понад 2,5 млрд доларів

24 листопада 2017, 09:34

За останні шість років в розвиток залізниці в Білорусі було вкладено понад 2,5 млрд доларів, з яких 700 тис. дол. було інвестовано в маршрути по території країни  у сполучення Азія-Європа-Азія, повідомляє ЦТС.

За вказаний період були електрифіковані дві ділянки залізниці, придбані вантажні електровози і модернізовано кілька об'єктів інфраструктури. Також кошти були спрямовані на оновлення парку вантажних вагонів і подовження приймально-відправних колій на станції Молодечно і Орша-Центральная, був створений транспортно-логістичний хаб поблизу Мінська, розповів начальник БЖД Володимир Морозов.

Раніше повідомлялося, що в Білорусі електрифікували 84 км на ділянці  Молодечно - Гудогай - кордон Литви. У зв'язку з цим БЖД вперше запустила від станції Ставки у напрямку кордону Литви вантажний потяг вагою 5500 тонн на електротязі. Тест був здійснений магістральним електровозом БГК-1.

Крім того, польський інвестор планує побудувати вантажний контейнерний термінал на залізничній станції Брузги. В даний час ведуться проектувальні роботи. Будівництво може бути завершено в 2019 році.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?