За 8 місяців 2019 р. на Південній залізниці було здійснено 134 виїзди пожежної техніки

18 вересня 2019, 17:50

За 8 місяців 2019 р. на Південній залізниці було здійснено 134 виїзди пожежної техніки. З них пожежні поїзди аварійно-рятувальної служби регіональної філії «Південна залізниця» здійснили 36 виїздів.

Також залізничні вогнеборці шість разів допомагали пожежним підрозділам Державної служби з надзвичайних ситуацій України при гасінні пожеж, сім заходів проводилося спільно з пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС та 17 разів проводили практичні заняття з відпрацювання нормативів виїздів пожежних поїздів з місця дислокації.

З початку року пожежними автомобілями здійснено 98 виїздів, з них:

— для забезпечення пожежної безпеки під час проведення заходів у місцях з масовим перебуванням людей — 10 виїздів;

— допомога в гасінні пожеж пожежним підрозділам ДСНС — 12 разів; 

— проведення занять з особовим складом і членами добровільної пожежної охорони виробничих підрозділів філії — 76 виїздів.

До обов’язків аварійно-рятувальної служби регіональної філії «Південна залізниця» належать попередження виникнення пожеж та постійний контроль стану протиаварійного захисту пожежонебезпечних об’єктів; проведення під час виникнення аварій, надзвичайних подій та ситуацій на об’єктах і територіях аварійно-рятувальних робіт; ліквідація надзвичайних ситуацій та окремих їх наслідків; рятування людей при виникненні аварій, надзвичайних подій та ситуацій тощо.

Нагадаємо, що 4 квітня 2019 р. вперше в АТ «Укрзалізниця» створена аварійно-рятувальна служба (АРС) на базі структурного підрозділу «Служба воєнізованої охорони» регіональної філії «Південна залізниця», до складу якої входять дев’ять пожежних поїздів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?