За 8 місяців 2019 р. на Південній залізниці попереджено 28 крадіжок матеріальних цінностей залізниці

09 вересня 2019, 16:59

За 8 місяців 2019 року підрозділами служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» попереджено 28 крадіжок матеріальних цінностей залізниці на суму майже 197 тис. грн. За підозрою у скоєнні крадіжок затримано та передано до правоохоронних органів 29 осіб.

Окрім цього, загалом за 8 місяців під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема ходіння коліями в невстановлених місцях та незаконний проїзд у вантажному потязі, працівники служби воєнізованої охорони затримали 596 осіб. До адміністративної відповідальності притягнуто 442 правопорушники, які сплатили штраф на загальну суму майже 16 тис. грн.

Для попередження розкрадання залізничного майна та вантажів працівники воєнізованої охорони регіональної філії оперативно реагують на випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту, визначають і патрулюють найкриміногенніші дільниці, станції та перегони, супроводжують вантажі тощо.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?