За курортний сезон приміським поїздом Дніпро—Генічеськ—Дніпро скористалися майже 200 тис. пасажирів

28 вересня 2019, 17:37

У травні—серпні 2019 р. приміський електропоїзд Дніпро—Генічеськ—Дніпро перевіз до приазовського курорту та зворотно 199,9 тис. осіб, зокрема 57,1 тис. пасажирів пільгових категорій.

Популярний серед відпочивальників рухомий склад курсував щоденно, відправляючись зі станції Дніпро-Головний о 07:18 і прибуваючи до станцію Генічеськ о 12:10. У зворотну путь потяг вирушав о 12:26 і вже о 17:29 був у Дніпрі.

Із 24 вересня цей електропоїзд прямує до Генічеська чотири дні на тиждень — з п’ятниці до понеділка. Щосереди та щочетверга кінцевим пунктом його маршруту є станція Мелітополь. Час відправлення та прибуття до кінцевих пунктів маршруту такий же.

Наразі на генічеському напрямку курсують капітально відремонтовані та модернізовані придніпровськими залізничниками електропоїзди ЕР2Т-7222 та ЕР2Т-7241.

Нагадаємо, що в 2018 р. в умовах Нікопольського моторвагонного депо в зазначених складах повністю оновили автоматичні, салонні й тамбурні двері, лінолеумне покриття; у салонах встановили нові напівм’які сидіння зі склопластиковим каркасом, металопластикові вікна з двокамерними склопакетами; сучасне сантехнічне та освітлювальне обладнання тощо. Капітальний ремонт та модернізація підвищили безпеку руху приміських поїздів, комфортність пасажирських перевезень і роботи персоналу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?