За минулу добу залізничники очистили від снігу понад 12 тис. стрілочних переводів

08 січня 2019, 07:32

За минулу добу залізничники вивезли з об’єктів інфраструктури близько 2 тис. м³ снігу, очистили понад 12 тис. стрілочних переводів та 128 пасажирських платформ. На станціях, платформах та коліях Укрзалізниці загалом працювали понад 5 тис. залізничників, було задіяна спецтехніка — сім колійних машин. Робота не припинялася і вночі.

Удень 7 січня та минулої ночі опади у вигляді снігу спостерігалися в східних областях, Карпатах та в Маріупольському регіоні. Затримок поїздів через погодні умови не зафіксовано.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури, виконувати правила поведінки на вокзалах і станціях та уважно слухати оголошення на вокзалах, адже в разі значного погіршення погодних умов можливі затримки поїздів. Також необхідно брати до уваги прогноз погоди під час планування подорожей та організації трансферу до вокзалу.

Довідка. Розгорнута довжина головних колій Укрзалізниці — 27 тис. км; повна довжина станційних колій — 12,2 тис. км; повна довжина під’їзних колій — 2,29 тис. км; стрілочних переводів — 44 632 од.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?