За перевезення пільговиків у приміському сполученні Південно-Західній залізниці з початку року компенсували 13,7 %

20 травня 2020, 15:40

З початку 2020 р. регіональна філія «Південно-Західна залізниця» отримала лише 13,7 % від необхідного обсягу компенсації за перевезення пасажирів пільгових категорій.

Як уточнили кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», у приміському сполученні за цей час перевезено 2 млн 52 тис. пільговиків на суму  31,7 млн грн. Наразі сума отриманої компенсації від місцевих органів виконавчої влади становить 4 млн 35 тис. грн, а заборгованість — 27,32 млн грн. 

Найкраща ситуація з поверненням коштів у Житомирській, Сумській та Хмельницькій областях. Водночас лише 19 % збитків відшкодовуються за здійснені пільгові перевезення у приміському сполученні Рівненською ОДА. Складною залишається також ситуація з відшкодуванням збитків у Київській та Черкаській областях. Так, за перший квартал у межах Київської області перевезено майже 900 тис. осіб на  суму 12,05 млн грн, а  отримано компенсації 1,1 млн грн, що становить 9,6 %. А от з бюджету Києва не надійшло ані гривні на погашення боргу за перевезення пільговиків.

Регіональна філія «Південна-Західна залізниця» вкотре закликає органи місцевої влади знайти можливість компенсувати збитки за пільгові перевезення громадян і не допустити небажаного перебігу подій.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?