За першу декаду липня Укрзалізниця вантажить зернових вантажів на 56 % більше, ніж у минулому липні, — Євген Кравцов

12 липня 2019, 14:53

Укрзалізниця розпочала сезон перевезення зернових вантажів нового врожаю. Так, за першу декаду липня Укрзалізниця навантажила майже 613 тис. т зернових, що на 56 % більше показника відповідного періоду 2018 р. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За словами керівника компанії, Укрзалізниця повністю готова до перевезення нового врожаю зернових, для цього в компанії є достатня кількість спеціалізованих вагонів та тягового рухомого складу. «Наразі робочий парк зерновозів власності Укрзалізниці становить приблизно 10 тис. вагонів. Це майже на рівні минулого року, коли ми успішно впоралися з перевезенням зернових. Крім того, цьогоріч на 55 % збільшено парк приватних вагонів, і наразі він становить понад 11,9 тис. одиниць. Ці фактори надають впевненості, що ми зможемо вчасно перевезти врожай. Тепер головне, щоб вантажовідправники забезпечували ритмічну та злагоджену роботу», — розповів Євген Кравцов.

Середньодобове навантаження на мережі залізниці на початку липня становить 943 вагони, а загалом у липні Укрзалізниця планує перевезти 1 млн 654 тис. т зернових вантажів. «Ми збільшуємо маршрутизацію зернових вантажів, що дає змогу ефективно використовувати рухомий склад і перевозити більшу кількість вантажів. З початку 2019 р. було відправлено 1744 маршрути зернових, тоді як за аналогічний період минулого року — 1143 маршрути. Крім того, ми продовжуємо реалізовувати послуги з перевезень у вагонах-зерновозах через систему Prozorro. Так, уже було успішно реалізовано 5870 зерновозів та 94 маршрути, а це ще 5076 вагонів», — резюмував Євген Кравцов.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?