За право стати єдиним оператором надання послуг у швидкісних поїздах змагатимуться три компанії

29 листопада 2019, 15:00

До другого туру конкурсу з відбору єдиного оператора надання послуг пасажирам у швидкісних поїздах Укрзалізниці допущені всі учасники, які надали свої конкурсні пропозиції. Відповідно до висновку конкурсної комісії пропозиції усіх компаній відповідають кваліфікаційним вимогам, відтак усі вони можуть брати участь в наступному турі.

Тож за результатами першого туру конкурсу, що відбувся 20 листопада 2019 р., до наступного етапу допущені ТОВ «Вог Кафе», ТОВ «Санфініті» і ТОВ «Фуд енд Беверідж».

Другий етап конкурсу, а саме подання цінових пропозицій, відбудеться 2 грудня 2019 р. й триватиме до 12:00. Розкриття пропозицій відбудеться цього ж дня о 14:00. Трансляція події відбуватиметься на офіційній сторінці філії «Українська залізнична швидкісна компанія» у Facebook. Перегляд трансляції наживо буде доступний за посиланням https://www.facebook.com/dpuzshk/.

За результатами проведення конкурсу УЗШК прагне отримати єдиного оператора надання послуг харчування, медіа-контенту та доставки експрес-відправлень.

Переможцем конкурсу буде визначено компанію, яка запропонує найвигіднішу цінову пропозицію, з нею буде підписано договір.

Нагадаємо, конкурс оголошено у зв’язку із закінченням 31 грудня 2019 р. дії договору з ТОВ «Вог Кафе» щодо надання послуг харчування пасажирів у швидкісних поїздах.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?