За умови проактивної позиції вітчизняних виробників локалізація виробництва електровозів в Україні має шанс досягти 50 %

07 травня 2020, 18:52

Локалізація виробництва сучасних електровозів в Україні може сягати 35 %, і навіть 50 %. Про це повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш за підсумками зустрічі з головою Ради Федерації роботодавців України Дмитром Олійником. Під час зустрічі, зокрема, обговорювався розвиток співробітництва з вітчизняними виробниками в межах програми локалізації інвестицій, яку впроваджує Укрзалізниця.

«У разі, якщо вітчизняні підприємства виступатимуть підрядниками для іноземних виробників, то я очікую, що рівень локалізації становитиме 25—35 %», — наголосив він.

На думку Франтішека Буреша, якщо хтось із вітчизняних промисловців вирішить ініціювати створення спільного підприємства з іноземними виробниками, рівень локалізації може сягнути 50 %.

«Слід підкреслити, що такі зустрічі ми проводимо постійно. Укрзалізниця підтримує курс Президента й Уряду України на підтримку вітчизняного машинобудування й розвитку національного промислового потенціалу», — резюмував член правління АТ «Укрзалізниця».

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця планує переглянути свою інвестиційну програму заради підтримки українських виробників та зацікавлена у поглибленні локалізації виробництва в Україні.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?