Залізнична лікарня у Дніпрі працює в зміненому режимі

20 березня 2020, 07:35

Дніпровська клінічна лікарня на залізничному транспорті філії «Центр охорони здоров’я» змінила графік роботи у зв’язку з введеним в Україні карантином. Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» головний лікар Сергій Мунтян, виконуються всі накази та розпорядження Міністерства охорони здоров’я України, Кабінету Міністрів та Укрзалізниці, а також положення відповідного закону, ухваленого Верховною Радою.

Зі стаціонару лікарні виписані всі пацієнти, які можуть продовжити лікування в домашніх умовах. У відділеннях залишилися лише ті хворі, які потребують лікування саме в умовах стаціонару. Це понад 240 пацієнтів.

В умовах карантину залізнична поліклініка буде надавати тільки невідкладну допомогу, зокрема пацієнтам з температурою та ознаками ГРВІ. В лікарню будуть госпіталізуватися тільки ті пацієнти, які мають загрозу для життя. Планові операції переносяться до закінчення карантину. У випадку виявлення хворих з підозрою на коронавірус або ж тих, хто приїхав із-за кордону, всі вони будуть направлятися на  контрольне тестування в міській інфекційній лікарні за схемою, затвердженою Дніпровською міською радою.

Укрзалізниця виділила гроші на придбання масок, респіраторів, халатів та дезінфікуючих засобів, а також термометрів, дихальної апаратури, пульсоксиметрів, дефібриляторів, які найближчим часом мають бути доставлені з Києва. Зараз медики користуються наявним запасом захисних засобів.

Організована дистанційна робота бухгалтерії, господарчого відділу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?