Залізничне сполучення з Польщею повністю призупинено

15 березня 2020, 18:40

Між Україною та Польщею повністю призупинено пасажирське залізничне сполучення. Низка поїздів скасована, а деяким обмежено маршрути курсування.

Зокрема, скасовано поїзди № 67/68 Київ—Варшава, № 89/90 Перемишль—Львів, № 51/52 Львів—Вроцлав та безпересадкові вагони Київ—Вроцлав. Поїздам № 705/706 та № 715/716 Київ—Перемишль обмежено маршрут до Львова. Також Львів буде кінцевою станцією для поїзда № 35/36 Одеса—Перемишль, який відправляється в рейс  з 14—16 березня. Про подальше його курсування буде поінформовано додатково. Продаж квитків на рейси, що відмінені, призупинено.

Також повідомляємо, що Укрзалізниця повертатиме пасажирам повну вартість квитків на скасовані міжнародні поїзди — без стягнення додаткових зборів. Для цього потрібно звернутися в будь-яку залізничну касу. Квитки, придбані через інтернет, повертаються через онлайн-сервіси. На поїзди, яким буде обмежено маршрут, повну вартість квитка можна повернути у випадку, якщо була скасовано зупинка, до якої пасажир мав проїзний документ.

У разі виникнення питань під час повернення квитків просимо звертатися до Контактного центру Укрзалізниці: 0 800 503 111 — або у месенджер на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Перепрошуємо за незручності та закликаємо пасажирів ставитися до ситуації з розумінням.

Нагадаємо, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 288-р Укрзалізниця припиняє міжнародне пасажирське сполучення з 00:00 годин 17 березня (у ніч з 16 на 17) до завершення періоду карантину, спричиненого спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, або до ухвалення відповідних рішень уряду.

Раніше повідомлялося, що з 7-ї ранку 13 березня призупинено пасажирське залізничне сполучення зі Словаччиною.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?