Залізничники долучилися до привітань дітлахів у Міжнародний день захисту дітей

01 червня 2018, 15:23

Сьогодні, 1 червня, у перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре й радісне свято – День захисту дітей. Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» організувала ряд заходів для діток, які подорожують швидкісними поїздами в цей день.

1 червня у всіх швидкісних поїздах стюарди вітають маленьких пасажирів зі святом, зичать їм радості, міцного здоров’я та безтурботного дитинства.

Також філія «УЗШК» спільно з ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» підготувала для маленьких пасажирів  швидкісних поїздів подарунки, які вони отримують сьогодні під час поїздки.

Окрім цього, напередодні Міжнародного дня захисту дітей на території технічної пасажирської станції Дарниця працівники філії організували та провели екскурсії для підростаючого покоління залізничників: студентів Державного університету інфраструктури та технологій, а також учасників конкурсу «Залізничник-2018».

Філія «УЗШК» з радістю та задоволенням приєдналася до прекрасного свята тепла й надії. Сподіваються, що подарували позитивні емоції та гарний настрій діткам. Адже немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?