Залізничники допомогли ДСНС здолати пожежу на тепловозоремонтному заводі

22 травня 2020, 15:05

20 травня у Полтаві о другій годині ночі на території ТОВ «Полтавський тепловозоремонтний завод» сталася пожежа. Як повідомили кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» у Головному управлінні воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця», горіла будівля їдальні заводу. На місце події виїхали  рятувальники ДСНС та пожежного потяга станції Полтава-Південна Полтавського загону воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця». Останній, за словами самих рятувальників ДСНС, відіграв ключову роль у ліквідації пожежі.

До гасіння було залучено 27 осіб особового складу № 3 та № 1 Державної пожежно-рятувальної частини, аварійно-рятувальної частини та п'ять одиниць техніки. Від Полтавського загону воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» — дев'ять осіб.

Пожежу було локалізовано о 04:25, а о 06:55 — ліквідовано. Вогнем знищено 1 тис. м² покрівлі. Наразі слідча група встановлює причини загорання об’єкту.

Довідка

Особовий склад  відомчої пожежної охорони регіональної філії «Південна залізниця» першим в акціонерному товаристві було атестовано на проведення аварійно-рятувальних робіт свідоцтвом ДСНС.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?