Залізничники Львівської магістралі — серед безсмертних воїнів «Блокпосту пам’яті»

21 березня 2019, 07:55

У Львівському палаці мистецтв триває виставка «Блокпост пам’яті» — авторський меморіальний проект волонтера, пошуковця, голови громадської організації «Міжнародна асоціація дослідників фортифікації «Цитадель» Павла Нетьосова, присвячений увічненню пам’яті українських військових та добровольців, які загинули під час бойових дій на Сході України.

У рамках виставки експонуються стенди з артефактами та предметами, зібраними в ході місії Міністерства оборони України «Евакуація 200» на полях боїв поряд із тілами загиблих українських солдатів, а також персональні вітрини та електронна книга пам’яті, в якій закарбовано імена українських бійців, які загинули в неоголошеній війні з агресором. Серед полеглих героїв — шість залізничників регіональної філії «Львівська залізниця», котрі віддали своє життя за єдність та незалежність України, ставши зі зброєю в руках на захист східних кордонів держави.

Меморіальний проект викликав великий інтерес серед львів’ян та гостей міста, шану пам’яті колегам та усім полеглим воїнам склало чимало залізничників, які відвідали виставку. Днями експозицію оглянули студенти Львівського коледжу транспортної інфраструктури та учні Львівського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту. Куратори проекту провели для залізничної молоді екскурсію виставкою, розповівши про трагічну і водночас славну історію багатьох експонатів.

Виставка «Блокпост пам’яті» триватиме у Львівському палаці мистецтв до 24 березня цього року.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?