Залізничники підкорили вершину Говерли

02 липня 2019, 17:59

У День Конституції на найвищій вершині Українських Карпат замайоріли національний прапор України, прапор АТ «Укрзалізниця» та бойові знамена, під якими залізничники Львівської магістралі—учасники бойових дій боронили від ворожої агресії східні кордони держави. Ініціативу ГО «Учасники АТО Львівської залізниці» вшанувати визначне державне свято підкоренням Говерли підтримало керівництво АТ «Укрзалізниця» та регіональних філій, а також чимало працівників Львівської магістралі.

Гуртом залізнична громада рушила до мети. Хоча шлях до вершини є непростим, для більшості учасників сходження, в яких за плечима пекельні шляхи охопленого війною Донбасу, ця мандрівка видалася звичайною пригодою, ускладненою кам’яними виступами та стрімкими підйомами. Тож гарт і завзятість залізничного бойового братства додали впевненості у власних силах усім учасникам сходження. Організованість та згуртованість залізничників привернула увагу сторонніх підкорювачів, тому до імпровізованого мітингу з нагоди державного свята приєдналися всі, хто того дня відзначав День Конституції України на вершині Говерли. Зі святом залізничників та всіх присутніх привітав директор операційний АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін, висловивши сподівання, що гарна ініціатива працівників Львівської магістралі стане доброю традицією. До привітань із нагоди свята долучилися директор виконавчий регіональної філії «Львівська залізниця» Роман Черніцький та голова дорпрофсожу Львівської залізниці Артем Корольков. 

Керівник магістралі закликав колег хвилиною мовчання вшанувати пам’ять українських воїнів, які полягли в боях, захищаючи східні кордони держави. Після цього стоголосо зазвучав Гімн України, а панораму вершини прикрасили та звеличили прапори Укрзалізниці, бойові стяги, які наші воїни привезли із собою зі східних рубежів та синьо-жовте полотно з іменами новітніх героїв, які загинули в боротьбі за єдність і незалежність України.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?