26 квітня працівники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» попередили крадіжку 350 літрів дизельного пального.

Під час проведення оперативно-профілактичного рейду на перегоні Чугуїв – Коробочкине, з. п. Малинівка стрільцями відомчої воєнізованої охорони за підозрою у скоєнні крадіжки 350 літрів дизельного пального з колійної машини RM-80 були затримані двоє зловмисників. Викрадене дизельне пальне знаходилося в приватному гаражі за 30 метрів від залізничного полотна. Затримані особи та викрадене пальне передані до Чугуївського ВП ГУНП в Харківській області.

Крім того, 3 травня під час проведення оперативно-профілактичних заходів з метою попередження крадіжок майна філії та забезпечення схоронності вантажів в парках станціях стрільцями відомчої воєнізованої охорони з використанням службової собаки на території ЦМКР зп. Терешки за спробу крадіжки 2 шт. гальмівних важелів було затримано зловмисника, якого разом з викраденим передано до Полтавського ВП ГУНП в Полтавській області.

Також 3 травня стрільцями відомчої воєнізованої охорони спільно з працівниками поліції на території майданчика різання металу вагонів (металу) за спробу крадіжки різаних фрагментів деталей з вагонів по з. п. Передвузлова затримані троє зловмисників. Затриманих та викрадене передано до Основ’янського ВП ГУНП в Харківській області.

Залізничники Південної магістралі закликають усіх не залишатися байдужими, виявляти свою громадянську відповідальність і повідомляти про відомі випадки крадіжок працівникам залізниці чи органам правопорядку.