Залізничники Південної магістралі відвідали підшефну школу-інтернат

20 грудня 2017, 16:00

У День святого Миколая директор регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Микола Уманець та представники профспілкових організацій магістралі відвідали підшефну спеціалізовану школу-інтернат «Дивосвіт» у місті Люботин, що на Харківщині.

У День святого Миколая діти з радістю зустріли почесних гостей, які привезли багато цікавих подарунків та взяли участь у святковій програмі.

Зокрема, директор філії Микола Уманець відвідав благодійний ярмарок, кошти від якого підуть на лікування онкохворих дітей.

«Вітаю вас з прекрасним святом – Днем святого Миколая! Цей день по-справжньому казковий! Вже сьогодні для всіх вас починається найулюбленіший період – новорічні свята, коли ви отримуєте довгоочікувані подарунки, збуваються ваші мрії і відбуваються справжні чудеса», - сказав Микола Уманець.

Південна залізниця опікується цим навчальним закладом уже майже 20 років поспіль. Так, зокрема, улітку вихованці школи відпочивають у дитячих закладах оздоровлення Південної магістралі.

У період новорічних свят дітлахи з Люботинської спеціалізованої школи-інтернату «Дивосвіт» традиційно запрошуються на всі святкові заходи залізничників.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?