Залізничники Південної магістралі в День знань відвідали навчальні заклади Харківщини

03 вересня 2018, 11:48

Залізничники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» привітали з Днем знань учнів та студентів навчальних закладів Харківщини.

Так, у суботу, 1 вересня, представники філії відвідали святкові заходи у Харківському коледжі транспортних технологій.

А сьогодні, 3 вересня, представники Південної залізниці взяли участь в урочистостях до Дня знань, що пройшли в Кременчуцькому коледжі транспортної інфраструктури, Харківському професійному ліцеї залізничного транспорту, Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту та Полтавському професійному ліцеї транспорту.

Залізничники привітали майбутніх колег із початком нового навчального року та побажали їм якнайкраще опановувати професію, аби невдовзі стати гідними членами великої родини ПАТ «Укрзалізниця».

Традиційно залізничники приділяють чимало уваги профорієнтаційній роботі з молоддю. Так, у 2016 р. було організовано проведення першого заняття студентів-першокурсників Харківського коледжу транспортних технологій за темою «Введення в спеціальність» у Музеї історії та залізничної техніки регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?