Залізничники Придніпровської протистояли зимовій негоді

12 лютого 2020, 12:54

Більше двох діб, починаючи з вечора 10 лютого, на територіях Дніпропетровської та Запорізької областей вирував циклон. Він приніс сильні опади, хуртовину, ожеледь та налипання мокрого снігу.

О 8:30 11 лютого Служба автомобільних доріг Дніпропетровщини була змушена тимчасово закрити рух на 18-кілометровій ділянці автошляху державного значення Південний обхід. Проте енергосистема регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» працювала в штатному режимі, пасажирські, приміські та вантажні поїзди прямували за розкладом, а вантажна робота виконувалася без збоїв. Упродовж дня 1350 залізничників з усіх підрозділів звільняли від снігу  2 тис. 336 стрілочних переводів, 215 залізничних переїздів, 152 пасажирські платформи, 12 пішохідних станційних мостів. Найважчі роботи дісталися Синельниківській, Верхівцевській, Пологівській та Великотокмацькій дистанціям колії, де товщина важкого від вологи сніжного покрову перевищила 15 см.

У ніч на 12 лютого снігопаду протистояли майже 800 працівників усіх залізничних господарств.

Мокрий сніг не припинився й удень 12 лютого. Вже на ранок висота покрову сягала у Дніпрі майже 20 см, а у Запоріжжі та на станціях  Лошкарівка, Чаплине, Губиниха — понад 15 см. Безперебійний рух приміських, пасажирських і вантажних поїздів, виконання сортувальної та маневрової роботи забезпечували 500 колійників усіх дистанцій Придніпровської залізниці.  


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?