Сьогодні, 11 травня, на вокзалі станції Ізюм працівники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з Ізюмським міськрайонним центром зайнятості провели ярмарок вакансії під назвою «Квиток до успіху».

Ярмарок вакансій змогли відвідати всі бажаючі, хто знаходиться в пошуку роботи. Кожний відвідувач отримав консультацію фахівців центру зайнятості та працівників з кадрів Південної магістралі. На ярмарку було представлено близько 100 гостродефіцитних вакансій залізниці за різним фахом: слюсарів з ремонту рухомого складу, сигналістів, монтерів колії, складачів поїздів, електромеханіків, електромонтерів та багато інших.

Фахівці Ізюмського міськрайонного центру зайнятості надали допомогу кандидатам на працевлаштування у професійному самовизначенні: підборі вакансії, складанні професійного резюме та проінформували про засоби представлення резюме роботодавцю.

Нагадаємо, фахівці служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» регулярно проводять спільні заходи з обласним, міськими та районними центрами зайнятості. Зокрема, 28 березня було реалізовано спільний проект «Потяг до мрії», під час якого залізничники та фахівці Харківського обласного центру зайнятості провели виїзний масовий інформаційний захід з працевлаштування просто у вагоні приміського поїзду №6419 Харків – Савинці під час його курсування маршрутом слідування.