Залізничники стривожені: з наближенням літа побільшало випадків травмування дітей

17 квітня 2019, 09:37

Вскочити в халепу — швидко, а от вибратися з неї — довго, складно й дорого. Емоційні та самовпевнені підлітки, а часом і дорослі люди навіть не усвідомлюють, яка небезпека їх може чекати під час експериментів з гаджетами в непризначених для цього місцях, а також під час спроби щось поцупити на залізниці. Так, 13 квітня о 15.25 на 19-й колії технологічного парку станції Одеса-Східна підліток 2006 р. н. при спробі зробити селфі піднявся на дах цистерни та був уражений електричним струмом. Потерпілого доставлено до опікового центру клінічної лікарні міста Одеса.

А 10 квітня о 18.40 на 2-й колії станції Олександрія, що на Одещині, підліток 2007 р. н. спробував зробити селфі й піднявся на дах вагона-зерновоза. У результаті був уражений електричним струмом і впав на землю. З пояснень свідків, біля вагонів перебували семеро підлітків, які після випадку зникли з місця події. Потерпілого з 50 % опіків тіла було доправлено до Олександрійської міської лікарні, а звідти до реанімаційного відділення опікового центру міста Кропивницький.

Наступного дня, 11 квітня, о 21.35 на станції Одеса-Застава І при відправленні з 25-ї колії сортувально-відправного парку станції машиніст поїзда виявив на вагоні-зерновозі стороннього чоловіка на вигляд 20—25 років, смертельно ураженого електричним струмом. Особа потерпілого встановлюється.

Крім того, 13 квітня о 19.02 на 938 км перегону Колійний пост 939 км—Лозова було виявлено підлітка 2006 р. н. з ознаками травмування рухомим складом. За попередньою інформацією потерпілий під час руху вантажного поїзда займався з друзями зачепінгом та потрапив під рухомий склад. Внаслідок наїзду потерпілий отримав травматичну ампутацію однієї ноги, травми другої ноги, доправлений до лікарні міста Лозова.

14 квітня о 19.15 на станції Дарниця (Київ) працівники поліції побачили спалах у непарному парку відправлення, про що повідомили черговій по вокзалу. Вона вирушила на місце події та виявила між 22-ю та 23-ю коліями станції підлітка 2004 р. н., ураженого електричним струмом, який лежав біля вагона-зерновоза. Потерпілого було доставлено до лікарні № 2 Дніпровського району Києва. За попередньою інформацією потерпілий отримав майже 60 % опіків тіла.

А 15 квітня о 2.50 на 3-й колії станції Бориспіль, що на Київщині, електромеханік виробничого підрозділу «Дарницька дистанція сигналізації та зв’язку» побачив у районі стрілочного переводу № 51 спалах на контактній мережі. Підійшовши на місце події, він виявив стороннього чоловіка, ураженого електричним струмом, тіло якого горіло. Цей чоловік отримав опіки, не сумісні з життям. Особа потерпілого встановлюється.

Загалом від початку цього року станом на 15.04.2019 р. внаслідок ураження електричним струмом травмовано восьмеро сторонніх громадян, з них четверо — смертельно. Серед травмованих четверо дітей віком до 16 років, яких травмовано не смертельно. А за відповідний період 2018 р. внаслідок ураження електричним струмом було травмовано троє сторонніх громадян, з них один — смертельно. Серед травмованих у 2018 р. одну дитину віком до 16 років було травмовано не смертельно. Залізничники вкотре закликають і дорослих, і дітей припинити спроби самоствердитися поблизу об’єктів залізничної інфраструктури, бути обачними й дотримуватися правил безпеки та здорового глузду.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?