Залізничники усувають наслідки буревію, що вирував у Кривому Розі, — Євген Кравцов

03 липня 2019, 12:37

Упродовж минулої ночі в Кривому Розі стався буревій, внаслідок чого без світла залишилося практично все місто. Постраждала і залізниця: на деяких станціях тимчасово була відсутня напруга в контактній мережі. Через знеструмлення окремих дільниць пасажирські поїзди курсували електрифікованими дільницями за допомогою теплотяги. Загалом через негоду в дорозі затрималися майже 10 поїздів. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Усю ніч залізничники боролися з наслідками негоди. Бо стихія не вгамувалась, слідом розлютилась і в Дніпрі. На Криворізькій і Дніпровській дирекції рух вже максимально відновили. Зараз зі збоями у графіку курсують два поїзди: № 75 Кривий Ріг—Київ та № 6501 П’ятихатки—Кривий Ріг», — написав Євген Кравцов.

Як пише керівник компанії, станом на 06:00 3 липня без напруги залишилося лише кілька станцій. За попередніми прогнозами, за кілька годин буде повністю відновлено електроживлення та робота станцій.

«Прошу пасажирів з розумінням поставитися до ситуації. Докладаємо максимальних зусиль для відновлення стабільної роботи. Бережіть себе», — написав Євген Кравцов.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?