Залізничники взяли участь у проекті «Місто професій»

14 серпня 2018, 08:29

Виробничий підрозділ «Херсонська дирекція залізничних перевезень» Одеської залізниці взяв участь у міжнародному профорієнтаційному проекті «Місто професій». Захід відбувся в Потьомкінському сквері в Херсоні. Організатори заходу відзначили Херсонську дирекцію як найкреативнішу серед інших міст, де проходив цей проект.

Залізничники презентували дітям найбільш відомі професії галузі: машиніст тепловоза, електровоза, касир квитковий та провідник пасажирських вагонів. Також розповіли по професію чергового по станції, поїзного диспетчера та інших.

Діти складали пазли, отримали яскраві квитки з малюнками різних тварин, обирали собі професію, відповідно до якої одержували паспорти та бейджики: тим, хто бажав бути машиністом, видавали бейдж із надписом «Машиніст», майбутнім провідникам – бейдж «Провідник пасажирських вагонів». Більшість дітей захотіли працювати машиністами. Біля каси та в імпровізованому вагоні розігрувались робочі сценки: дитина, яка обрала професію машиніста, у мікрофон називала своє ім’я та прізвище, а також оголошувала місто, до якого направляється потяг.

Окрім того, проводився конкурс на кращу розповідь про залізничні професії. Переможці отримали солодкі подарунки.

Завдяки працівникам Херсонської дистанції сигналізації та зв’язку було організовано музичний супровід: під час конкурсів та розваг лунали дитячі пісні.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?