Спортсмени футбольної команди «Локомотив» (U-10) Південно-Західної залізниці представлять нашу країну на Міжнародному турнірі з футболу в Австрії серед дітей 2010 р. н. Міжнародний турнір Champions Trophy пройде з 15 до 16 червня 2019 р. у Відні.

Наша футбольна команда «Локомотив» — єдина з України, яка отримала почесне право змагатися у Міжнародному турнірі з футболу високого рівня. Крім української команди, в змаганнях братимуть участь клуби світового масштабу: «Ліверпуль» (Англія), «Ювентус» (Італія), «Бенфіка» (Португалія), «Атлетіко» (Іспанія), «Айнтрахт» (Німеччина), «Рапід» (Австрія), «Гуанчжоу» (Китай), «Гамільтон» (Канада) та інші.

ФК «Локомотив» був створений раніше таких українських футбольних грандів, як «Динамо» та «Шахтар», при залізниці у 1919 р. й цього літа святкує свій 100-й день народження. Наразі футбольний клуб виховує 470 дітей віком від 5 до 19 років. Усі вихованці беруть участь у всеукраїнських і міжнародних турнірах, у чемпіонаті Києва та України в різних вікових категоріях.

Команди дітей 2009-го, 2010-го і 2011 р. н. вже другий рік поспіль вдало виступають на турнірах в Іспанії, Чехії та Бельгії.