Залізничний транспорт Нової Зеландії отримає в 2019/2020 фінансовому році понад 1 млрд доларів інвестицій

11 червня 2019, 13:48

Уряд Нової Зеландії 30 травня 2019 р. оголосив про суттєву фінансову підтримку національного залізничного оператора KiwiRail. У 2019/2020 фінансовому році компанія отримає понад 1 млрд новозеландських доларів ($ 652,4 млн), у тому числі на оновлення регіональних залізниць з фонду провінційного зростання буде надано 300 млн доларів, повідомляє журнал «Залізничне постачання».

На утримання існуючих колій, а також на модернізацію систем сигналізації, мостів, тунелів, обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт і вантажних терміналів виділяється 331 млн новозеландських доларів.

На оновлення парку рухомого складу із загальної суми спрямовується 375 млн доларів. Будуть замінені 900 вагонів-платформ для перевезення контейнерів. Розпочнеться оновлення локомотивного парку на острові Південний, що нараховує 48 од., а також маневрових локомотивів з терміном служби, що наближається до 50 років. Сюди ж входять роботи з модернізації депо в Хатта і Уолтемі.

Ще 35 млн доларів надається на придбання двох залізничних поромів, які замінять експлуатовані пороми Interislander, що курсують між містами Веллінгтон і Піктон.

В уряді Нової Зеландії відзначають, що такі істотні фінансові вливання в залізничну інфраструктуру, нові локомотиви і вагони будуть сприяти більш стійкій і надійній роботі залізниць.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?