Запорізька дитяча магістраль приймає ювілейний екофестиваль для юних залізничників

27 вересня 2019, 16:53

Сьогодні, 27 вересня, на Запорізькій дитячій залізниці стартував ювілейний XV Всеукраїнський екологічний фестиваль для юних залізничників «Залізничний транспорт та екологія». Його учасниками стали посланці восьми дитячих залізниць України — Запорізької, Дніпровської, Рівненської, Луцької, Київської, Закарпатської, Львівської та Малої Південної.

Традиційна мета фестивалю, ініціатором проведення якого в 2004 р. виступила саме Запорізька дитяча магістраль, — формування в підростаючого покоління екологічної культури, зокрема, активної життєвої позиції щодо раціонального природокористування, безпечної життєдіяльності та збереження довкілля для майбутніх поколінь.

У всеукраїнському екозаході для юних залізничників також беруть участь Громадська організація Let's do it, Green Ukrane, яка поділяє цінності фестивалю, і профільні навчальні заклади, які охоче спілкуються з вихованцями дитячих магістралей — потенційними студентами.

У насиченій дводенній програмі заходу — стратегічна сесія «Створення екопам’ятки XV Всеукраїнського екологічного фестивалю»; робота над макетом «Екоподорож дитячими залізницями майбутнього»; презентація проектів екологічного та залізничного спрямування, авторами яких є юні залізничники; вікторини й дискусії, обмін досвідом та творчі виступи команд-учасниць, цікаве і пізнавальне дозвілля. Зокрема, учасники екофесту відвідають історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», а також весело та неформально поспілкуються на дискотеці.

Найкращі проекти фестивалю та його найактивніші учасники отримають нагороди від АТ «Укрзалізниця». Також, за доброю традицією, організатори заходу підготували подарунки усім командам, щоб заохотити прагнення юних залізничників бути дбайливими господарями та охоронцями природи, підтримати творчу думку та докладені дітьми зусилля.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?