Запорізькі залізничники на IV спартакіаді серед працівників підприємств промислової сфери Запорізької області вибороли три медалі

23 березня 2019, 13:03

Запорізькі залізничники вибороли три медалі у IV спартакіаді Запорізької громадської організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» серед працівників підприємств та організацій промислової сфери та транспорту Запорізької області.

За звання кращих боролися 13 команд у п'яти видах спорту (міні-футбол, волейбол, парковий баскетбол, гирьовий спорт та армспорт). Під час спартакіади у команди залізничників Запорізького вузла була можливість позмагатися з металургами, авіабудівниками, енергетиками, приладо- і машинобудівниками.

Найвдаліше виступили залізничники в армспорті: друге місце у ваговій категорії до 80 кг виборов монтер колії Хортицької дистанції колії Максим Матвєєв, третє у ваговій категорії до 90 кг — студент ІІ курсу Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту Дмитро Кушніренко. Бронзову медаль у гирьовому спорті завоював черговий по станції Запоріжжя I Єгор Бабак.

Другий етап спартакіади з настільного тенісу, шашок та шахів відбудеться восени.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?