Завдяки формульній закупівлі дизпального з початку 2018 року Укрзалізниця зекономила майже 100 млн грн

21 серпня 2018, 10:19

Завдяки формульному ціноутворенню на дизпальне Укрзалізниці вдалося з початку року зекономити майже 100 млн грн. При цьому дизпальне для потреб галузі надходить ритмічно та стабільно. 

Наразі компанія має запас пального, якого достатньо на сім діб безперебійної роботи. Загалом залізниця щодоби споживає приблизно 900 т дизпального. Відвантаження та постачання раніше законтрактованого пального відбувається у щоденному режимі. Наразі свого відвантаження відповідно до чинних договорів очікують 38 тис. т дизелю, вже сьогодні буде відвантажено 4,6 тис. т, що збільшить запаси дизпального ще на п'ять діб.

Крім того, Укрзалізниця оголосила в системі ProZorro п'ять торгів, по 15 тис. т кожні, на закупівлю дизпального за принципом формульної зміни ціни, яка надає можливість змінювати закупівельну ціну дизельного пального, враховуючи цінові котирування Platts. Розкриття пропозицій планується на 3 вересня поточного року.

Всього з початку року ПАТ «Укрзалізниця» провела 21 аукціон із закупівлі дизельного пального загальним обсягом 240 тис. т. Із них 12 торгів передбачали зміну ціни з використанням формули з урахуванням цінових котирувань Platts.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?