Завдяки Рrozorro ПАТ «Укрзалізниця» з початку року заощадила майже 1,5 млрд грн

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

За даними системи Рrozorro ПАТ «Укрзалізниця» з початку 2017 року заощадила на електронних торгах майже 1,5 млрд грн. Так, лише у листопаді економія сягнула 22 млн грн.

Загалом, з початку року компанія оголосила майже 30 тис тендерів загальною очікуваною вартістю 76,7 млрд. грн. В них взяло участь біля 9 тисяч компаній. В середньому на кожну процедуру подавалося 2,78 пропозицій.

Найбільше тендерів у листопаді оголосили регіональна філія «Південно-західна залізниця» та філія «Дарницький вагоноремонтний завод» – по 240 процедур кожна. На третьому місці регіональна філія «Придніпровська залізниця» – 180. В останній місяць осені ПАТ «УЗ» найактивніше проводить закупівельні процедури за такою номенклатурою товарів: електрообладнання, електроапаратура, комплектуючі до локомотивів, допоміжна будівельна продукція тощо.  Якщо відслідкувати закупівлі за 11 місяців 2017 р., то наймасовіше оголошувалися тендери на електронних майданчиках в системі Рrozorro на обладнання та запасні частини до локомотивів і вагонів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?