Завершено реконструкцію високої пасажирської платформи парної колії станції Одеса-Застава ІІ

12 червня 2019, 13:27

Одеські залізничники завершили реконструкцію високої пасажирської платформи станції Одеса-Застава ІІ парної колії, яка розпочалася восени 2018 р.

За цей час було здійснено повний демонтаж залізобетонного покриття та фундаментів пасажирської платформи довжиною 224 м, монтаж залізобетонних блоків опор, збірних конструкцій покриття платформи зі встановленням  монолітних поясів, реконструйовано дренажні лотки системи водовідводу. Верхній шар платформи облаштовано тротуарною плиткою, виконано повний ремонт павільйону та встановлено нове огородження платформи.

На платформі встановлено урни для сміття, нові таблички з підписом «Зупинка першого вагона», назвою станції, виготовлені спеціалістами Дорожніх механічних майстерень.

Для осіб з обмеженими фізичними можливостями платформу обладнано пандусами з поручнями, встановлено нове освітлення.

Наразі закінчуються роботи з облаштування прилеглої території та підходів до платформи. Заплановано також встановлення лавок для зручностей пасажирів.

Додамо, що роботи виконувалися працівниками Вапнярської дільниці виробничого підрозділу «Одеське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?