Завтра до Одеси з Кишинева прибуде модернізований дизель-поїзд

29 березня 2018, 20:36

Уже завтра, 30 березня, в Одесі зустрічатимуть модернізований дизель-поїзд, що прибуде зі  столиці Молдови. Відтепер дістатися з Кишинева до Одеси можна буде у вагонах з місцями для сидіння менш ніж за 4 години. Про це у Facebook повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Пасажири отримають кращий сервіс та заощадять час у дорозі.

«Завдяки домовленостям з прикордонниками економиться час проходження кордону: порівняно з попереднім розкладом поїзд прискорено на півгодини. Пасажири отримають кращий сервіс і демократичні ціни на квитки. Маємо надію, що пасажиропотік на маршруті зросте», — зазначив Євген Кравцов.

За його словами, курсування поїзда Кишинів—Одеса сприятиме розвитку туристичного потенціалу Одеси та курортів регіону. Тож залізничники опрацьовують ідею подовження цього маршруту в літній період до Білгорода-Дністровського через Затоку та варіант двох пар цього поїзда щоденно під час курортного сезону.

В Укрзалізниці зауважують, що поїзд Кишинів—Одеса також відкриває мешканцям Одеського регіону нові перспективи та можливості для подорожей до європейських країн, які з уведенням безвізового режиму стали доступнішими. А в перспективі, у разі масового заходу лоукост-компаній в аеропорт Одеси, в товаристві розраховують залучити на залізницю великий потік мандрівників із сусідньої Молдови.

Відповідно до графіка руху, прибуття поїзда № 642/641 Кишинів—Одеса в Одесу о 10.46, а відправлення з Одеси до Кишинева — о 18.45.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?