Здійснена робоча поїздка до Білої Церкви та моторвагонного депо Фастів

16 лютого 2018, 11:38

Член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек та в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький здійснили робочу поїздку до міста Біла Церква Київської області, де проінспектували найбільш небезпечні щодо невиробничого травматизму ділянки залізниці. Учасником інспекційного огляду був також міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.

У ході спільної поїздки залізничники та представники міської влади обговорили заходи, реалізація яких дозволить зробити сусідство 210-тисячного міста та залізниці, яка його перетинає, безпечним.

Зокрема, йшлося про облаштування двох пішохідних переходів у зоні житлових масивів та подальшу роботу з огородження місць стихійного перетину залізних колій, де найчастіше трапляються випадки травмування містян рухомим складом. Обговорювалися також можливості реконструкції пандусів на міському вокзалі, встановлення автоматичних шлагбаумів, які повністю перекриватимуть проїжджу частину, на одному з залізничних переїздів у межах міста, заміну покриття на пішохідному мосту через колії.

За словами міського голови Білої Церкви Геннадія Дикого, міська влада готова частково профінансувати заходи з підвищення безпеки залізничної інфраструктури.

«Наше завдання – спільними зусиллями зменшити, а в перспективі – цілком унеможливити невиробничий травматизм на коліях – як у Білій Церкві, так і в інших містах, - розповів в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький. – Залізниця повинна асоціюватися в громадян з комфортними та безпечними подорожами, сучасною інфраструктурою та якісним сервісом, а не з каліцтвом та загибеллю під колесами потягів».

Окрім візиту до Білої Церкви, член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек у супроводі виконувача обов’язків керівника Південно-Західної залізниці Романа Веприцького відвідав моторвагонне депо Фастів-1. Посадовці ознайомилися з повним виробничим циклом депо, перевірили практичне виконання заходів, передбачених дорожньою Програмою розвитку господарства приміських перевезень, вислухали проблемні питання, серед яких забезпечення працівників сучасним спецодягом та респіраторами, закупівля якісних фарбувальних матеріалів, поліпшення умов виробничого побуту, тощо.

У ході візиту до Білої Церкви та депо Фастів-1 було поставлено низку завдань причетним службам, визначено терміни їх виконання та відповідальних.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?