Знам’янські локомотивники відзначилися у змаганнях з армспорту та гирьового спорту

16 квітня 2019, 16:54

Наприкінці минулого тижня у Знам’янці відбувся залізничний турнір з армспорту та гирьового спорту.

В армспорті відзначилися працівники Знам’янського локомотивного депо — Євген Мельниченко та Володимир Камінський у категорії до 90 кг вибороли відповідно перше та друге місця, третє — у Максима Дімітрієва зі Знам’янської дистанції колії. У категорії понад 90 кг перше та третє місця посіли працівники депо Іван Дімітрієв та Сергій Ринденко, другим став Руслан Коваленко з Помічнянської дистанції сигналізації та зв’язку. Його колега по дистанції Сергій Ткаченко виграв бронзу в категорії до 80 кг, перше та друге місця тут дісталися знам’янським вохрівцям Дмитру Череповичу та Костянтину Розиграю.

У змаганнях з гирьового спорту турнірна таблиця виглядає так. У категорії до 80 кг перемогу одержав кандидат у майстри спорту Сергій Ткаченко з Помічнянської дистанції сигналізації та зв’язку, друге місце — в Івана Шаровського (дуальна група, Знам’янський професійний ліцей), третє — в Ігоря  Ткаченка зі Знам’янського загону воєнізованої охорони. До 90 кг: золото — у  вохрівця Сергія Хованського, срібло — у локомотивника Євгена Мельниченка, бронза — у Романа Шевченка зі Знам’янської дистанції сигналізації та зв’язку. Понад 90 кг: чемпіоном став майстер спорту Роман Демідов зі Знам’янського експлуатаційного вагонного депо, друге і третє місця — в Івана Дімітрієва та Олександра Ткаліча зі Знам’янського локомотивного депо.

Переможців та призерів нагороджено кубками, медалями і грамотами Одеського ФСК «Локомотив».