Зв’язківці Придніпровської замінили 24 гучномовці та встановили 44 залізобетонні саркофаги

20 травня 2020, 14:02

У першому кварталі 2020 р. працівники виробничих підрозділів господарства сигналізації та зв’язку регіональної філії «Придніпровська залізниця» виконали значний комплекс робіт, спрямований на підвищення рівня безпеки руху поїздів, надійності експлуатації пристроїв СЦБ і зв’язку.

Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» начальник профільної служби Андрій Фоменко, зокрема, відремонтовано два вагонні уповільнювачі на сортувальній гірці станції Нижньодніпровськ-Вузол, замінено шість щогл світлофорів на станціях Павлоград ІІ, Богуславський, Апостолове, Підстепне, Кривий Ріг-Сортувальний та ім. Анатолія Алімова, 13 дефектних стрілочних електроприводів пристроїв електричної централізації, у тому числі чотири — на гірках сортувальних станцій, оновлені чотири батарейні та релейні шафи.

Крім того, працівники дистанцій сигналізації та зв’язку замінили на залізничних станціях 24 гучномовці, запровадили на залізничних переїздах 28 сучасних світлодіодних головок. Задля унеможливлення доступу сторонніх осіб до інфраструктури й обладнання, що гарантує безпеку руху поїздів, було встановлено 44 залізобетонні пристрої типу «саркофаг», які захищають дросель-трансформатори, та 78 додаткових замкових пристроїв на релейних і батарейних шафах. Наразі роботи за цими напрямами тривають.   


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?