До Помічнянської дистанції сигналізації та зв’язку служби сигналізації та зв’язку регіональної філії «Одеська залізниця» завітали учні дев’ятих класів Помічнянської загальноосвітньої школи № 1 імені Героя України Є.С. Березняка. День відкритих дверей для учнів відбувся за підтримки представників Добровеличківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Працівники Помічнянської дистанції сигналізації та зв’язку були раді розповісти учням про важливість та особливості роботи залізничників-зв’язківців. У зустрічі з учнями взяли участь помічник начальника дистанції з кадрових питань Ольга Шакула, інженер І категорії цеху з перевірки та ремонту вимірювальних приладів Юрій Осадчий, а також старший електромеханік ЛАЗу Леонід Яременко, старший електромеханік радіоцеху Руслан Кіщенко, електромеханік КВП Світлана Копотієнко.

Допитливі школярі отримали масу позитивних емоцій та дізналися, як взаємодіють між собою всі ланки структури. Залізничники впевнені, що вже в найближчому майбутньому побачать учнів серед своїх колег.