Неліквідне майно ПАТ «Укрзалізниця» має бути ефективним і працювати на розвиток залізничного транспорту України

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Admin

Після корпоратизації ПАТ «Укрзалізниця» до її статутного капіталу увійшли багато як ліквідних, так і неліквідних об’єктів. Але досі підприємство не має змоги ні передати в користування це майно, ні здати в оренду. Відтак, на балансі УЗ знаходиться чимало об’єктів – складів, будівель різного типу, ­­– які роками простоюють, а могли б працювати на користь підприємства.

Підготовку документу, який дасть чітке розуміння як ефективно, в інтересах розвитку підприємства й держави, користуватися майном Укрзалізниці, взяв під особистий пильний контроль. Днями з колегами з Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства фінансів України, Мін’юсту, Укрзалізниці, Фонду державного майна України ми фіналізували проект Постанови КМУ «Про затвердження Порядку розпорядження майном публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»».

Спільними зусиллями ми напрацювали базові правила, в основі яких прозора й зрозуміла система управління майном УЗ. Наше бачення просте: неліквідне майно має стати ефективно діючим та працювати на розвиток залізничного транспорту України.

Невдовзі проект Постанови КМУ «Про затвердження Порядку розпорядження майном публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»», після погодження його центральними органами виконавчої влади, виноситимемо на розгляд урядовців.

Джерело: https://www.facebook.com/volodymyr.kistion/posts/1929239884007020


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?