Житло для залізничників: до грудня 2018 р. планується здати 215 квартир

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Укрзалізниця запровадила програму для забезпечення житлом залізничників. Уже до грудня поточного року планується ввести в експлуатацію 14 об’єктів на 215 квартир і 145 кімнат.

Робота кипить на семи об’єктах

Всього у програмі заходів ПАТ «Укрзалізниця» з житлового будівництва та переобладнання об’єктів під житло на 2018 р. закладено фінансування на 24 будинки. Із них у 15 замовником виступає філія «БМЕС», а в дев’яти — регіональні філії «Придніпровська залізниця», «Південна залізниця» та «Південно-­Західна залізниця». У 2018 р. на замовлення підрозділів філії «БМЕС» передбачається завершити роботи на восьми об’єктах, а по регіональних філіях — на шести. Під решту — 13 будинків — буде розроблена проектно-­кошторисна документація.

У двох будинках роботи завершені в повному обсязі. Йдеться про реконструкцію 8­-квартирного житлового будинку під 11­-квартирний по вул. Елеваторній в с. Хриплин (Івано­-Франківська обл.), також переобладнано казарму ВОХР під три квартири у Івано-­Франківську.

Найбільший об’єкт загальною площею 6823 м² планується завершити у грудні 2018 р. у Харкові по вул. Малиновського. Це — 110­-квартирний будинок. До робіт на цьому об’єкті залучена підрядна організація — ТОВ «Агроспецмонтажник».

У м. Синельникове по вул. Чехова будується друга черга 100-­квартирного будинку — два чотириповерхових будинки по 28 квартир кожен. Два поверхи уже перекриті плитами. Наразі мурують з цегли стіни третього поверху. Всього на об’єкті працює 48 осіб. Для того, аби пришвидшити будівництво, планується залучити ще 20, які виконуватимуть внутрішні оздоблювальні роботи. Наразі будинок готовий на 15 %. Роботи планується завершити в листопаді 2018 р.

У Слов’янську до серпня 2018 р. планується завершити капітальний ремонт гуртожитку (32 кімнати) по вул. Вокзальній, 38. У Здолбунові виконується реконструкція нежитлових будівель з добудовою в житловий будинок на вісім квартир. Об’єкт планується здати в експлуатацію у грудні 2018 р. Поки що він готовий на 7 %. Виконано роботи нульового циклу будівництва. Здійснюється влаштування монолітного поясу для початку зведення стін першого поверху.

У Рівному нежитлове приміщення по вул. Небесної Сотні реконструюють під квартиру площею 65,8 м². Наразі там тривають внутрішні оздоблювальні роботи.

У Києві по вул. Курортній, 11 заплановано до грудня 2018 р. закінчити капітальний ремонт будівель виробничої дільниці Пуща­-Водиця. Всього буде оновлено 38 кімнат. Нині проводяться внутрішні оздоблювальні роботи.

Наразі щодо п’яти об’єктів завершується оформлення проектно­кошторисної документації. Роботи по них планується розпочати влітку цього року в липні—серпні.Так, у 5-­квартирному будинку на просп. Свободи в Ужгороді передбачена реконструкція вбудованих приміщень під житло — три квартири на першому поверсі.

У с. Усатове заплановане будівництво 18-­квартирного житлового будинку. У Чопі буде реконструйовано адміністративну будівлю по вул. Петефі під чотири квартири на 290 м². Житловий будинок на чотири квартири передбачено добудувати у Козятині. Будівлю колишнього відділення міліції станції Дарниця у Києві планують реконструювати в бригадний будинок на 55 кімнат для тимчасового проживання працівників. Крім цього, у Ніжині двоповерхову їдальню по вул. Вокзальній, 1­-б передбачається реконструювати в 20-­квартирний будинок. На цьому об’єкті обстежено фундаменти і розробляється проектно-­кошторисна документація. Роботи по описаних об’єктах планується завершити до грудня 2018 р., решту — у 2019—2020 рр.

 

 

В. о. голови  правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов:

«У 2018 р. ми спрямуємо майже 200 млн грн на нові квартири та переобладнання об’єктів під житло для залізничників. Знаю, що питання є вкрай актуальним. Плани компанії щодо цього — амбітні».

 

 

 

 

 

Перший заступник голови Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олександр Мушенок:

«Добре, що в таких складних економічних умовах ПАТ «Укрзалізниця» відновило практику забезпечення житлом залізничників. Профспілка залізничників і транспортних будівельників у рамках галузевої угоди постійно співпрацює з адміністрацією підприємства із цього питання. За участі профспілкової організації залізничник може стати на квартирний облік і відбувається розподіл житла. Наразі на квартирному обліку перебуває понад 10 тис. осіб. Ми ведемо постійний діалог, і сподіваюся, що незабаром працівники отримають ключі від власного житла. Це стане доказом нашої співпраці».

 


Поширити y соціальній мережі


Читайте такожЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?