44 квартири отримали залізничники напередодні новорічних свят

28 грудня в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов проінспектував напрямок Київ—Синельникове. Робоча поїздка передбачала й приємні для залізничної галузі події. Найочікуванішим було вручення ключів від нових квартир працівникам Синельниківського залізничного вузла. У сучасному будинку, зведеному для залізничників, 44 квартири. Цього ж дня відкрито 182-метровий пішохідний міст з підйомниками для спуску та підйому маломобільних громадян на станції П’ятихатки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов:

«Уперше за багато років ми розпочинаємо реалізацію житлової програми для наших працівників. Таке рішення з колегами прийняли ще у вересні і вже сьогодні вводимо в експлуатацію новий будинок. Залізничники мають бути впевнені у завтрашньому дні та знати, що компанія про них піклується. Для мене було важливо розпочати практичну реалізацію цієї програми вже у цьому році, і працівникам регіональної філії «Придніпровська залізниця» вдалося в короткі терміни виконати завдання та збудувати першу чергу цього житлового комплексу».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будівництво 100-квартирного житлового комплексу в Синельниковому стартувало в 2013 р.
Крім зданого зараз 44-квартирного будинку, поруч зводитимуться ще два — на 28 квартир кожен. Один із них планується завершити в 2018 р., другий — через рік. За словами Євгена Кравцова, якщо у 2017 р. на будівництво житла було виділено 100 млн грн, то у 2018 р. передбачено 200 млн грн.

Оглянувши будинок (зведений з використанням найсучасніших технологій і матеіралів) Євген Кравцов і директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський вручили залізничникам довгоочікувані ордери. Цікаво, що місцеві жителі вже називають цей будинок білосніжним — завдяки відповідному кольору фасаду.

Машиніст електровоза Олександр Школьний:

«Я працюю машиністом із
1990 р. У сім’ї — четверо дітей. До цього ми жили у невеличкій двокімнатній квартирі з братом. Був час, коли троє дітей спали на одному ліжку. Ми вдячні керівництву
ПАТ «Укрзаліз-ниця» за цей будинок та інші, де з часом поселяться наші колеги».