До кінця 2018 р. запрацює електронний каталог закладів відпочинку і оздоровлення УЗ

18 вересня 2018, 11:41
Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Ілона Мироненко, «Магістраль». Фото Сергія Друченка

До кінця 2018 р. запрацює електронний каталог закладів для відпочинку і оздоровлення ПАТ «Укрзалізниця». Поки що він функціонує в тестовому режимі. Незабаром там можна буде ознайомитися з інформацією про всі корпоративні оздоровниці, а поки що, заповнивши анкету, допомогти зробити сторінку більш доступною та зручною.

 

 

Де попити мінеральної води, а де скупатися в морі?

До реформування кожна залізниця була окремою юридичною особою та мала свій налагоджений процес оздоровлення працівників. При розподілі путівок магістраль здебільшого враховувала ті заклади, що розташовані на її території. Однак після утворення публічного акціонерного товариства Укрзалізниця стала єдиною компанією, тож працівники усіх підрозділів матимуть однаковий доступ до корпоративних оздоровчих закладів.

Розглянемо питання на конкретному прикладі. Приміром, регіональні філії «Одеська залізниця», «Донецька залізниця» та «Придніпровська залізниця» мають доступ до моря, а у решти підрозділів таких переваг немає. Натомість одні з найкращих лікувально-оздоровчих закладів із висококваліфікованими лікарями й сучасним обладнанням розташовані в Хмільнику, Трускавці, Миргороді, але працівники інших філій чули про них небагато. Відповідно постала потреба у створенні загальнодоступного ресурсу, звідки залізничники могли б дізнаватися про корпоративні оздоровниці товариства.

«Запуск каталогу закладів, які забезпечують санаторно-курортне оздоровлення та відпочинок працівників ПАТ «Укрзалізниця», — це проектна робота одночасно кількох підрозділів, що дало змогу досягти кращого результату в найкоротші терміни, — розповідає директор з управління персоналом та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Євгеній Козак. — Усі фотоматеріали надано філією «Медіацентр «Магістраль». За координацію роботи, розміщення світлин і текстове наповнення сайту відповідають фахівці Департаменту корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Укрзалізниця». У подальшому на порталі можна буде знайти інформацію про строки заїздів, вартість путівок і номерів. Цим займатимуться фахівці Управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця»».

Перш ніж придбати путівку, прогулятися 3D-туром

Аби переглянути доступну інформацію про корпоративні оздоровниці, зайдіть на сайт http://sustainability.uz.gov.ua (інформаційний портал зі сталого розвитку ПАТ «Укрзалізниця») й оберіть розділ «Заклади для відпочинку і оздоровлення». Вас зустріне напис: «Після перегляду пройдіть, будь ласка, опитування, нам важлива ваша думка». Річ у тім, що ресурс продовжують наповнювати і ще не пізно внести свої пропозиції щодо його покращення.

Розробники керувалися принципом відкритості: тут можна знайти робочий телефон керівника закладу, маршрут проїзду, переглянути фото території та номерів, ознайомитися з повним спектром послуг і оздоровчих процедур. Ведеться робота з розробки 3D-туру оздоровницями (щоб його переглянути, потрібно встановити спеціальну програму на свій комп’ютер). Програмісти вирішують технічні питання — і незабаром 3D-тур стане доступний одразу після переходу на сторінку. Усі корпоративні оздоровниці вже відзнято фотокореспондентами, триває процес обробки світлин і текстового наповнення.

Поки що доступний перелік корпоративних оздоровниць без розподілу за категоріями, однак уже скоро можна буде відфільтрувати заклади як за назвою, так і за географічним і сезонним принципом. Інформація вноситься за певним розробленим стандартом, але, якщо чогось бракує чи незручно сприймається, можна повідомити про це розробникам, заповнивши анкету.

Проектна команда запрошує кожного працівника компанії до перегляду для вибору майбутнього місця відпочинку. «Важливо отримати зворотній зв’язок. Ми готові внести зміни, аби працівникам ПАТ «Укрзалізниця» було комфортно і зручно користуватися цим ресурсом», — кажуть розробники.

 

Директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Укрзалізниця» Ростислав Курінько:

«Департамент корпоративної соціальної відповідальності підтримав ідею спільно з іншими підрозділами апарату товариства та представниками філії «Медіацентр «Магістраль» реалізувати з допомогою сучасних засобів комунікації питання можливості ознайомлення усіх охочих з наявними корпоративними закладами соціального блоку. А їх не мало і не багато — 112! Звісно, про широкий спектр послуг, стан і можливості цих закладів має знати суспільство.

Після проведення організаційних заходів щодо актуалізації даних з величезного масиву інформації та його детального аналізу напрацьований пріоритетний перелік із 36 закладів оздоровлення та відпочинку, над наповненням якого дружна проектна команда працює останнім часом. Ми керувалися принципами відкритості та доступності подання інформації, щоб користувач, не обізнаний у тонкощах, міг швидко знайти потрібний саме йому корпоративний заклад.

Для впровадження подібних проектів, інформування та публічного звітування перед працівниками товариства у 2017 р. Департаментом корпоративної соціальної відповідальності запущено інформаційний портал, де відтепер розміщені, зокрема, і матеріали цього проекту.

Як у нас вийшло, вирішувати вам! Наш спільний соціальний проект продовжує життя, ми всіляко опікуємося ним і радо врахуємо всі побажання наших експертів — працівників товариства — у його подальшій реалізації».

 

Керівник проекту Управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Олена Баркова:

«Розуміючи, що інтернет — це зовнішній інформаційний канал і сайт можуть відвідати як працівники ПАТ «Укрзалізниця», так і будь-які користувачі мережі, ми намагалися зробити все на найвищому рівні. Окрема подяка фотокореспондентам філії «Медіацентр «Магістраль» Олегу Сірику та Сергію Друченку, які знімали наші корпоративні заклади не лише в сонячні дні, а й під снігом і дощем. Вони зробили справді якісні професійні світлини, варті виставок. Зйомки кожного об’єкту тривали щонайменше 5 год. Виконаний величезний обсяг роботи. На сайт потрапила лише десята частина фото. Та яких!»

Magistral logo

Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?