Модернізований пасажирський поїзд №642/641 Кишинів – Одеса здійснив перший рейс

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Сьогодні, 30 березня, на залізничному вокзалі ст. Одеса-Головна відбувся урочистий захід з нагоди початку курсування сучасного модернізованого пасажирського поїзду №642/641 Кишинів – Одеса.

В заході взяли участь голова Представництва ЄС в Республіці Молдова, посол Петер Міхалко, голова Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Славомір Піхор, вице-міністр економіки і інфраструктури Республіки Молдова Юліана Дрегелін, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек, Генеральний директор ДП «Залізниця Молдови» Юрій Топала, в.о. директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ Роман Мякішев та інші.

Починаючи з червня 2016 року, Місія ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні активно виступала за скорочення часу та покращення поїзду Кишинів – Одеса, що перетинає кордон. Тепер модернізований пасажирський поїзд, замінив застарілий. Рухомий склад став більш комфортнішим і сучасним, завдяки модернізації на SC “ELECTROPUTERE VFU” S. A. в Румунії, а також більш швидшим, адже тривалість подорожі скорочена на дві години і тепер становить 3 год. 50 хв. Це результат спільних зусиль і домовленостей всіх сторін, в тому числі між ПАТ «Укрзалізниця» і ДП «Залізниця Молдови».

Очікується, що модернізований дизель-поїзд №642/641 Кишинів – Одеса не тільки підвищить привабливість залізничного пасажирського сполучення між Південною Пальмірою та столицею Молдови, але й сприятиме туристичному потенціалу обох країн.

Що стосується графіку руху, то поїзд №642/641 Кишинів – Одеса складом модернізованого дизель-поїзда буде курсувати тричі на тиждень (п’ятниця, субота, неділя). Відправлення поїзду №641 з Кишинева о 06:57, прибуття до Одеси о 10:46. Відправлення поїзду №642 з Одеси о 18:45, прибуття до Кишинева о 22:27.

Проте нагадаємо, у зв’язку з плановими ремонтними роботами по реконструкції непарної колії перегону Роздільна I – Єреміївка графік руху поїзда №641 Кишинів – Одеса буде змінено: 13, 14, 15, 20, 21 та 22 квітня відправлення з Кишинева відбуватиметься о 08:32, прибуття до Одеси о 12:32.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?