Поки що без борщу, але є гаспачо: УЗ презентувала повноцінне харчування в поїздах

Поки що без борщу, але в меню є грибний суп, курячий бульйон та гаспачо. Відтепер повноцінне харчування пропонують не тільки в денних швидкісних поїздах, а й у нічних: Укрзалізниця презентувала нову послугу для пасажирів.

 

 

Окрім перших страв, подорожуючим запропонують ще й картопляне пюре з куркою, пасту болоньєзе та кус-кус із овочами. На сніданок — каші, сирники та кисломолочні продукти. Також можна буде замовити сендвічі, різноманітні десерти та напої — чай, кава, соки.

Тестування послуги з харчування розпочинається 18 червня у чотирьох поїздах: № 81 Київ—Ужгород, № 104 Київ—Маріуполь, № 7 Київ—Івано­-Франківськ та № 749 Київ—Івано­-Франківськ. Трохи згодом, упродовж декількох тижнів, цей список поповниться ще кількома потягами, швидше за все — одеського напрямку. Вивчатимуть попит на гаряче харчування в нічних поїздах протягом трьох місяців.

— Поїзди, в яких наразі запроваджується повноцінне харчування, обслуговуватимуть спеціальні бригади з сервісу, — зазначив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час презентації нової послуги, що відбулася на Центральному вокзалі Києва. — Замовити обід можна на пасажирське місце по телефону, вказаному в меню, через офіціанта­-стюарда або отримати безпосередньо в спеціально обладнаному сервісному купе. Ми пропонуємо повний комплекс харчування — від сніданків до перших страв і десертів. Розрахуватися можна як готівкою, так і карткою за допомогою терміналів. Уже в наступні декілька тижнів можна буде замовити ланч-­бокси при купівлі квитків як онлайн, так і в касі вокзалу. Згодом таку функцію плануємо запровадити і для інших позицій в меню. Ми подивимося, наскільки технологія буде прийнятною, чи сподобається послуга пасажирам, і потім визначимося щодо подальшого її запровадження.

До складу ланч-­боксів входять перша та основна страви, сендвічі, чай, десерт, одноразові ложка, виделка та ніж. Вартість замовлення, залежно від асортименту ланч­-боксу, — 95 та 115 грн. Загалом ціни цілком демократичні. Перші та основні страви доступні пасажирам за ціною від 38 грн за порцію, сендвічі — 42 грн, десерти — від 18 грн, сніданки коштуватимуть від 29 грн.

— Усі продукти харчування, що ми виробляємо, готові до використання, — каже співзасновник GFS Борис Шестопалов. — Вони виготовлені за технологіями, у тому числі й глибокої заморозки, та мають відповідні міжнародні сертифікати. Калорійність страв зазначена на упаковках.

Під час презентації нової послуги від Укрзалізниці журналісти мали змогу не тільки почути й побачити, чим будуть годувати пасажирів у нічних поїздах, а й провести дегустацію страв. Мені до смаку найбільше припали сендвічі із салямі, кокосове печиво та тістечка макарон. Хтось вподобав кус-кус із овочами, а хтось — вівсяну кашу. Як­ то кажуть, на колір і смак товариш не всяк. Тому з метою поліпшення сервісу з харчування та якості обслуговування пасажирам Укрзалізниці запропонують заповнити спеціальні анкети. В них будуть запитання щодо якості та смаку страв, співвідношення ціни—якості, швидкості обслуговування й рівня сервісу, асортименту і повноти меню. При цьому пасажири мають змогу написати, яку страву хотіли б скуштувати. Я, приміром, воліла б бачити в меню борщ та солянку. А ви?

 

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов:

«Усі компанії, які надавали свої пропозиції щодо харчування в поїздах, зможуть запропонувати свою продукцію пасажирам. Це перша презентація, але не остання. Адже наше завдання сьогодні — протестувати кілька компаній і декілька технологій, щоб потім зрозуміти, який варіант сподобається пасажирам найбільше. Найголовніше, щоб харчування в поїздах відповідало всім санітарним нормам і було здоровим».