У 2018 році на Південній залізниці замінили майже 300 опор контактної мережі

22 лютого 2019, 07:40

Упродовж 2018 року працівники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» провели масштабні роботи з оновлення та модернізації контактних мереж та тягових підстанцій магістралі.

Зокрема, на всіх дільницях обслуговування залізничники замінили 19,7 км несучого тросу, 267 опор контактної мережі та 444 опор повітряних ліній 10кВ.

Протягом 2018 року фахівці господарства електропостачання провели значні за обсягами роботи з реконструкції та технічного переоснащення тягових підстанцій. Так, залізничники виконали заміну вакуумних вимикачів на елегазові, встановлення сучасних приладів обліку, трансформаторів струму та напруги, а також ремонтні роботи будівель підстанцій Трійчате, Біляївка, Миргород, Новоселівка, Рогозянка, Власівка, Чугуїв, Скрипаї та Кременчук.

Також протягом 12 місяців минулого року було замінено 17,8 км контактного проводу на дільницях Нова Баварія – Люботин, станція Люботин, Бірки – Лозова, Полтава – Ромодан.

Крім того, на всіх дільницях обслуговування проводилися роботи із заміни високовольтних ізоляторів контактної мережі всіх типів на полімерні. Зокрема, було замінено 25,7 км проводів повітряних ліній автоблокування та поздовжнього електропостачання.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?